21 Ağustos 2019 Çarşamba

 

Son Dakika!

AÖF 13 -14 Ocak 2018 Final Sınavı Sonuçları

AÖF 2017 – 2018 Güz dönemi final sınavları 13-14.01.2017 tarihlerinde yapıldı.

AÖF öğrencileri şimdi sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyor.

AÖF SINAV SORULARI VE CEVAPLARI AÇIKLANDI MI?

Geçmiş sınavlara bakıldığında sınavdan iki hafta sonra sonuçların açıklandığı görülmektedir. Son sınavın da yine iki hafta içinde açıklanacağı değerlendiriliyor. Geçmiş yıllarda çıkmış sınav sorularına ve cevaplarına AnadoluM eKampüs Sisteminden erişim sağlanıyor. https://ekampus.anadolu.edu.tr adresinden TCKN ve şifrenizle oturum açarak dersleriniz üzerinden çıkmış sınav sorularını ve cevaplarını görebilirsiniz.

13-14 Ocak 2018 günü yapılan AÖF final sınavlarının soruları ve cevapları ise henüz yayınlanmadı. Soru ve cevapların bir hafta içerisinde erişime açılması bekleniyor.

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF sınav sonuç, sınav tarihinden itibaren yaklaşık 15 gün içinde açıklanmakta olup öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmamaktadır. Sınav sonuçları aof.anadolu.edu.tr web sayfası öğrenci otomasyonundan öğrenilebilir.

SINAV SONUÇ İTİRAZI

Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) işgünü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

MAZERET SINAVI

Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmaz. Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir.

Sınav sonuçları açıklandığında bu sayfadan duyurulacaktır.

 

4,223 total views, 4 views today

Ayrıca Kontrol Edin

Müjde O Cezalar Siliniyor!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, GSS prim borçlarını yıl sonuna kadar ödeyen …