21 Ağustos 2019 Çarşamba

 

Son Dakika!

Devlet Bahçeli Sert Konuştu!

MHP lideri Devlet Bahçeli, HDP’ye sert tepki gösterdi. HDP’nin olağan kongresinde teröristlerin desteklendiğini söyleyen Bahçeli, Selahattin Demirtaş’a yönelik de şu ifadeleri kullandı: Cezaevinde çürüyen eski eş başkan ise HDP’nin AKP- MHP’nin kurmak istediği faşist Türkiye’nin partisi olmadığını zırvalamıştır. Asıl faşist asıl ırkçının kim olduğu meydandadır.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, grup toplantısında konuştu.

Konuşmasından satır başları:

Hakkımız olanı alacağız. Kazanacağız, başaracağız.

Zeytin Dalı Harekatı’nda 50’ye yakın nokta teröristlerden temizlenmiştir. Savaş uçaklarımız 627 hedefi imha etmiştir. TSK’nın titizlikle yürüttüğü operasyonda 31 kahraman askerimiz şehit düşmüş, 143 askerimiz yaralanmıştır.

Teröristler çocukları kadınları kalkan yapmışlardır. PKK, PYD, YPG bıyığı terlememiş yavruların katilidir. Bu alçaklar masumların can düşmanıdır. Türkiye ve Türk milletinin bölgesel huzuru temin amacıyla hainlerin başına inmeliyiz. Terörle mücadele amansız sürmektedir, dönüşü yoktur. İnancım odur ki devam edecektir. Vasiyetini yerine getirmek için şehidimiz Musa Özkalkan’ın emekli ikramiyesine ve aracına haciz konma girişimini üzüntüyle öğrendim. Bunu yapanları lanetliyorum.

Demirtaş’a: Cezaevinde çürüyen eski eş başkan… 

Gerekirse Afrin’e ben de giderim diyenleri diline dolayanlar; yüreğiniz yetiyorsa şehitlere laf söyleyin de alnınızı karışlayalım. Gerekirse Afrin’e giderim dedim, bu sözlerimden birileri fena halde rahatsız oldu, adeta kabus gördü. Tepki CHP‘den, İP’ten geldi. Haine mesaj verdim, yankısı işbirlikçilerinden duyuldu.

HDP’nin olağan kongresi yapılmış, Ankara’da teröre destek verilmiş, bebek katili anılmıştır. Halk kendini savunuyor diyecek kadar gözü kararmış, suçlular alkışlanmıştır. Cezaevinde çürüyen eski eş başkan ise HDP’nin AKP- MHP’nin kurmak istediği faşist Türkiye’nin partisi olmadığını zırvalamıştır. Asıl faşist asıl ırkçının kim olduğu meydandadır. CHP ve HDP alenen pişti olmuşlardır. Ha CHP ha İP ha FETÖ… Bunlar arasından herhangi bir fark yoktur.

İlker Başbuğ’a sert sözler

Afrin’e girilmesin diyen CHP Genel Başkanı, acaba PYD/YPG ile kader ortaklığı ne zaman buluşacaktır. Peşmerge ile ne zaman kavuşacaktır. ABD Savunma Bakanlığı’nın bazı grupların dikkatlerinin dağıldığını söylemesi bir işbirliğinin vesikasıdır. SDG isimli terör şemsiyesinde yer alan bir Hıristiyan örgüt Afrin’e hareket etmek kararı almıştır. Ya bir bombadır, ya da alınlarında patlayacak bir kurşundur. Hareketı sekteye uğratmak maksadıyla açık ve örtülü faaliyetlerde de bir artış gözlenmiştir. Her gün Afrin konuşulmakta birbirinden uzman kişiler Zeytin Dalı Harekatı’nı yorumlamaktadır. Ağzı olan değerlendirmeler yapmıştır. Bu operasyon 3 Kasım 2019’da yapılacak seçimi nasıl etkilermiş, hangi partilerin oyları artar, hangilerinin azalırmış. Böylesi arayış içinde olan vicdansızlar hiç mi utanmanız kalmadı? Size göre toprağa düşen şehitlerimiz kaç oy eder? Zehirli dilinizi kesin. Partimizin Afrin üzerinden siyasi plan içinde olduğunu iddia edenler, küstah ve karakter yoksunudur. Zeytin Dalı Harekatı siyasete alet edilmemeliymiş. Sayın İlker Başbuğ’a sormak lazımdır. AFrin’i siyasete malzeme edenler kimdir ya da kimlerdir? İşbirlikçi emellere laf etmeyenler neyden gocunmuşlardır? Maksadı nedir? Siyaset beka mücadelesini konuşmayacak da neyi konuşacaktır? Nesli tükenen balinaları mı anlatalım? Serengeti Parkı’ndaki safarileri mi izleyelim? Varoluş yokoluş mücadelesini siyaset dert etmeyecekse, söyleyin bana neyin dert edecektir?

“TSK’nın başında değerli bir komutan vardır, ikincisine gerek yoktur”

Biz sabrediyoruz, samimiyetle gelişmeleri takip ediyoruz. Bize göre TSK’nın başında halihazırda değerli bir komutan vardır ve fiilen de olsa ikincisine gerek yoktur. Genelkurmay Başkanı’nın çatı davasının görüldüğü mahkemeye tanık olarak çağırmak düşüncesizce bir karardır. Türkiye son yılların en meşru operasyonunu gerçekleştirmektedir. Bu bölgeden topraklarımıza teröristler sızmaktadır. Aynı bölgeden Kilis ve Hatay’a teröristlerin attığı roketlerle çok sayıda vatandaşımız yaralanmakta, hayatlarını kaybetmektedir.

CNN

Lütfen Destek Olmak İçin Beğenin

 

11,811 total views, 3 views today

Ayrıca Kontrol Edin

Müjde O Cezalar Siliniyor!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, GSS prim borçlarını yıl sonuna kadar ödeyen …